1. +48 601 205 205
projektowanie stron internetowych tworzenie stron na tablety projekt strony www strony www

Potrzebujesz strony

WWW?

ŚWIETNIE TRAFIŁEŚ!

slider projektowania stron www 5 slider projektowania stron www 2 slider projektowania stron www 3 slider projektowania stron www 1 tworzenie stron www projektowanie stron www

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług z zakresu:

» Kompleksowe projektowanie stron oraz sklepów Internetowych

Żyjemy w prężnie rozwijającym się świecie technologii informacyjnych - nic więc dziwnego, że każda sfera ludzkiego życia ulega istotnym przemianom na naszych oczach.

Coraz więcej osób spędza czas w przestrzeni cyfrowej, w której można bawić się, kontaktować ze znajomymi, dokonywać zakupów, edukować a nawet pracować. Zmiany cywilizacyjne pociągają za sobą również nowe wymagania w kontekście działań marketingowych firm - ba, nie da się zaprzeczyć, że dobra strona internetowa stanowi wręcz podstawę współczesnego biznesu!


Strona WWW to już nie tylko reklama i wizytówka - to także pierwsze miejsce, do którego zagląda potencjalny klient...


Aby zdać sobie sprawę z wagi, jaką posiada strona internetowa we współcześnie pojmowanym marketingu, warto zastanowić się w jaki sposób klienci odnajdują informacje o wybranej firmie czy marce. Gdzie szukają wieści o nowych produktach czy usługach? Właśnie w sieci.

Dobrze skonstruowana i wypozycjonowana strona internetowa to pierwszy front nowoczesnego przedsiębiorstwa w marketingowej walce o nowego klienta i większe zyski.

Jako zawodowcy z pasją i wieloletnim doświadczeniem zdajemy sobie sprawę z wartości dobrej strony internetowej. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by skonstruować witrynę zarówno wedle potrzeb klienta-firmy, ale biorąc pod uwagę także potrzeby przyszłych użytkowników - odbiorców.

» Oferujemy autorski panel CMS do zarządzania albo Wordpress

Budowane przez nas strony internetowe projektowane mogą być na wiele sposobów, zależnie od potrzeb klientów. Jedno jest pewne: dla każdego znajdzie się coś odpowiedniego! Musisz wiedzieć, że do wszystkich zleceń podchodzimy indywidualnie, a przy projektowaniu i realizacji zawsze wykorzystujemy nasze najlepsze umiejętności i najlepsze posiadane fragmenty oprogramowania. Z biegiem lat opracowaliśmy niezawodne mechanizmy zarządzania treścią w Internecie, które teraz - po odpowiednim przekształceniu - działają bez przeszkód w najróżniejszych zastosowaniach.

Podstawą w elastycznym konstruowaniu stron i portali jest nasz autorski system CMS, czyli system zarzadzania treścią. W praktyce system CMS dopasowany może być do wymagań dowolnego klienta - może stanowić pojedynczą wizytówkę internetową dla małej firmy, jak i może stać się większym, rozbudowanym portalem, obsługującym dziesiątki tysięcy odwiedzin dziennie.

Nasi specjaliści z pasją tworzą przy użyciu najnowszych technologii i języków programowania. Wykorzystujemy możliwości PHP i MYSQL, by sprostać wymogom aktualnych standardów WWW. Nasz system CMS pozwala bez ograniczeń budować witryny dla najbardziej wymagających klientów. Bogata funkcjonalność i wydajny, zoptymalizowany kod równają się najwyższej jakości wśród stron internetowych! Z drugiej strony, dla klientów o mniejszych wymaganiach, oferujemy rozwiązania mniej kosztowne i łatwiejsze w implementacji - na przykład wykorzystujące popularny, darmowy system Wordpress.

» Rejestracja domen

Sama strona internetowa to nie wszystko, dlatego w zakresie kompleksowych usług oferujemy też rejestrację domen. Własna domena to zarówno unikalny, profesjonalny adres strony www, jak i poczta elektroniczna pod tym adresem.

Masz dość korzystania z darmowych skrzynek pocztowych w sieci? Cenisz sobie bezpieczeństwo danych i chcesz korzystać z najlepszych rozwiązań internetowych? Zarejestruj z nami swoją domenę - uzyskasz wybrany adres oraz system poczty elektronicznej pod daną domeną.


Co istotne, rejestracja odbywa się po naszej stronie, więc nie musisz obawiać się komplikacji czy kłopotliwej konfiguracji - po prostu wybierasz domenę/adres i... to wszystko!

» Pozycjonowanie serwisów Internetowych

Działamy na rynku usług internetowych już kawał czasu - mamy więc świadomość, że samo zbudowanie strony internetowej nie wystarczy, by firma odniosła sukces. Nawet najlepszy, nowoczesny portal WWW na nic się nie zda, jeśli użytkownicy, a więc potencjalni klienci firmy, nie będą go odwiedzać. Dla naszych klientów oferujemy więc kompleksowe usługi, opierające się na budowie i pozycjonowaniu stron internetowych. Ale o co w tym wszystkim chodzi?

Co i jak?

Pozycjonowanie to szereg działań, umożliwiających podniesienie pozycji danej strony internetowej na liście wyników, zwracanych przez wyszukiwarkę internetową (najczęściej Google). Im wyższa pozycja w wynikach wyszukiwania, tym większa szansa, że internauci, szukając w sieci pewnych rzeczy związanych z naszą witryną/firmą, trafią właśnie na naszą stronę, a nie do konkurencji. Pozycjonowanie obejmuje działania optymalizujące treść samego serwisu internetowego, jak i jego strukturę programistyczną. Dodatkowo, pod pojęciem pozycjonowania znajduje się także marketing strony internetowej w sieci oraz budowa ogólnej jej wartości (także pod względem treści).


Fundament pozycjonowania w wykonaniu naszych ekspertów to dopasowanie kodu i treści strony internetowej do wymogów wyszukiwarek internetowych. Oferujemy naszym klientom jakość, ale i gwarancję bezpieczeństwa: dzięki uwzględnieniu regulaminów wyszukiwarek internetowych, zapewniamy klienta, że jego witryna nie zostanie usunięta z wyników wyszukiwania (jest to jedno z zagrożeń pozycjonowania).

Początek - czyli audyt

Na początku pozycjonowania nasi specjaliści wykonują tzw. audyt strony internetowej. Audyt jest procesem, podczas którego określa się, jakie aspekty serwisu internetowego należy poprawić, by strona została skutecznie wypromowana w wyszukiwarce internetowej. Podczas audytu szacuje się czas, jaki mniej więcej zajmie proces pozycjonowania, a także koszty całej operacji. Istotne jest bowiem takie wypromowanie określonych słów kluczowych, by te znalazły się w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania.


Skuteczność pozycjonowania zależy w dużej mierze od wartości serwisu internetowego, a także - od warunków zewnętrznych, czyli od istniejącej konkurencji (w zakresie tych samych i podobnych fraz). Nasza firma oferuje pełny kosztorys i terminarz pozycjonowania jako wyniki wstępnego audytu strony internetowej.

Jak długo?

Wiele osób pyta, jak długo trwa usługa pozycjonowania. Prawda jest taka, że łatwą frazę można pozycjonować kilka miesięcy, inną - kilkanaście miesięcy, a jeszcze inną - dwa lata. Wszystko zależy bowiem od konkurencji i od konkretnych fraz, które pozycjonujemy. Jako fachowcy z doświadczeniem, potrafimy jednak określić mniej więcej, jak długo trwać może proces promowania wybranych słów kluczowych. Co istotne, im frazy są bardziej szczegółowe (na przykład lokalne - usługi szklarskie + miejscowość), tym większa szansa na szybkie wypozycjonowanie.

Grunt to długotrwała jakość

Wiele osób zapomina, że pozycjonowanie nie jest magiczną receptą na sukces serwisu internetowego. Z tego względu o wiele lepsze wyniki przynosi skupienie się na ciągłym poprawianiu jakości ogólnej zawartych na stronie treści.


Dodatkowo: dużym plusem jest rozwój profilu firmowego w serwisie społecznościowym, a także - poprawienie kontaktu z użytkownikami. Sama strona internetowa firmy powinna zawierać praktyczne informacje, które niosą wartość dla odwiedzających i - w najlepszym przypadku - rozwiązują jakieś rzeczywiste problemy. Idealnie, strona pozycjonowana powinna mieć często aktualizowaną, wartościową i przydatną treść, a także powinna cechować się dużą różnorodnością. W pozycjonowaniu istotne jest także wzajemne promowanie stron internetowych na stronach o podobnej tematyce - z tego względu linki, odnoszące się do naszej strony i zawarte na innych portalach mogą także skutecznie poprawiać naszą pozycję na liście wyników.

» Projektowanie oraz druk offsetowy ulotek, kalendarzy, wizytówek

Marketing w biznesie to nie tylko strona internetowa - to także tradycyjne środki reklamowe, jak ulotki, bannery czy ładne, przykuwające uwagę klientów firmowe wizytówki. Dobrej jakości produkt reklamowy sprawdzi się jako bezpośrednia forma identyfikacji wizualnej firmy - a czasami taka reklama jest najlepsza.


Nasza firma działa we współpracy z rzetelnymi drukarniami offsetowymi - stąd kompleksowy charakter oferowanych przez nas usług. Jeśli chcesz otrzymać najwyższej jakości tradycyjne materiały reklamowe, wystarczy, że nam zaufasz. Wykonamy ciekawe, przekonujące projekty reklamowe, bo wierzymy, że marketing jest działaniem wielopoziomowym. Zaufaj nam, a nie popełnisz żadnego błędu!

pogrzeby Łask | dentysta Zduńska Wola